Truhlářství Sušice
 
 

Chaloupka v ráji

 
Luxusní chalupa na polosamotě pod lesem nad obcí Tatobity, s výhledem do okolí, 3km od Rovenska pod Troskami v Českém ráji. Chalupa se nachází na jihozápadní straně Kozákova. K chalupě se lze dostat z obce Tatobity, kde naproti poště se odbočí mezi rodinné baráčky a touto cestou se stoupá až k památnému místu - soše Matky Boží u které je posezení. Zde se odbočí vpravo na polní cestu, kterou se stoupá až k chalupě. Část cesty po louce se projíždí ohradníkem pro ovečky. V létě se parkuje přímo u objektu na parkovišti pro 3 auta a v zimě je nutné nechat auta na rozbočce u sochy - 500m od chalupy. Kapacita chaloupky je 8 osob.

Hostům je k dispozici krytý vyhřívaný bazén s relaxační zónou a v plánu je i instalace whirpoolky. Pergola s posezením, gril, otevřené ohniště, trampolína. Ve třech pokojích a světnici je TV.

Vybavení:
Pračka, mikrovlnná trouba, el. trouba, rychlovarná konvice, sklokeramika 4plotny, možnost vaření a pečení v kachlových kamnech, lednice a mrazák.
 
 
 
 
 
 
 

Ceník

 
 
Kapacita 1 až 8 osob - 4 ložnice.
Minimální délka ubytování 3 noci.
 

Ceny za týden za celou chalupu

Letní sezona: 25 000 Kč
Mimo sezonu: 21 000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Mimo sezonu: 12 000 Kč

Silvestr

28 000 Kč
Další info na dotaz.
 
 
 

Provoz, poplatky, ceny

Provoz během léta. Možnost ubytování i na prodloužený víkend v dubnu, květnu a říjnu. Silvestrovské pobyty.
Chalupa se pronajímá během letních prázdnin, červnu a září pouze na týdenní pobyty. Max. kapacita je stanovena na 8 osob. Chalupu si mohou pronajmout i např. 2 osoby, ale cena za pronájem zůstává stejná!
V květnu a říjnu je možné ubytovat i na prodloužený víkend, ale pouze po předchozí dohodě. I v těchto měsících upřednostňujeme týdenní pobyty. Mimo platbu za pronájem se hradí ještě rekreační poplatek u osob starších 18ti let a to 20 Kč/os. a noc. A spotřebovaná el. energie - 5 Kč/kWh. Vždy vybíráme kauci u týdenních pobytů: 2 000 Kč a u víkendů: 1 000 Kč. Z těchto kaucí na konci odečítáme spotřebovanou energii. Spotřeba dřeva do kamen a krbu je u nás zdarma!
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie