+420 606 563 263 jonys123@seznam.cz
Chaloupka v ráji

CHALOUPKA V RÁJI

Luxusní chalupa na polosamotě pod lesem nad obcí Tatobity, s výhledem do okolí, 3km od Rovenska pod Troskami v Českém ráji. Chalupa se nachází na jihozápadní straně Kozákova. K chalupě se lze dostat z obce Tatobity, kde naproti poště se odbočí mezi rodinné baráčky a touto cestou se stoupá až k památnému místu – soše Matky Boží u které je posezení. Zde se odbočí vpravo na polní cestu, kterou se stoupá až k chalupě. Část cesty po louce se projíždí ohradníkem pro ovečky. V létě se parkuje přímo u objektu na parkovišti pro 3 auta a v zimě je nutné nechat auta na rozbočce u sochy – 500m od chalupy. Kapacita chaloupky je 8 osob.

Hostům je k dispozici krytý vyhřívaný bazén s relaxační zónou. Pergola s posezením, gril, otevřené ohniště, trampolína. Ve třech pokojích a světnici je TV. V chalupě se nachází dvakrát koupelna s WC a sprchovým koutek. 

Vybavení:
Pračka, mikrovlnná trouba, el. trouba, rychlovarná konvice, sklokeramika 4plotny, možnost vaření a pečení v kachlových kamnech, lednice a mrazák.

CENÍK

Kapacita 1 až 8 osob – 4 ložnice.
Minimální délka ubytování 3 noci.

 

Ceny za týden za celou chalupu

Letní sezona: 25 000 Kč
Mimo sezonu: 21 000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Mimo sezonu: 12 000 Kč

Silvestr

28 000 Kč
Další info na dotaz.

Provoz, poplatky, ceny

 

Provoz během léta. Možnost ubytování i na prodloužený víkend v dubnu, květnu a říjnu. Silvestrovské pobyty.
Chalupa se pronajímá během letních prázdnin, červnu a září pouze na týdenní pobyty. Max. kapacita je stanovena na 8 osob. Chalupu si mohou pronajmout i např. 2 osoby, ale cena za pronájem zůstává stejná!
V květnu a říjnu je možné ubytovat i na prodloužený víkend, ale pouze po předchozí dohodě. I v těchto měsících upřednostňujeme týdenní pobyty. Mimo platbu za pronájem se hradí ještě rekreační poplatek u osob starších 18ti let a to 20 Kč/os. a noc. A spotřebovaná el. energie – 8 Kč/kWh. Vždy vybíráme kauci u týdenních pobytů: 2 000 Kč a u víkendů: 1 000 Kč. Z těchto kaucí na konci odečítáme spotřebovanou energii. Spotřeba dřeva do kamen a krbu je u nás zdarma!

DRÁCHOVSKÝ APARTMÁN A VEJMINEK

Dráchov 41
39201 Dráchov

CHALOUPKA V RÁJI

Tatobity 63
51253 Tatobity

KONTAKTY

606563263
jonys123@seznam.cz

Skip to content